دوستان عزیز الکی وقت خودتون رو صرفه سایت های (کلیکی) و تبلیغاتی  برای کسب بیت کوین نکنید.چون سودی که میخوان بدن خیلی ناچیزه فقط وقت تلف کردنه.اگی بخواین وقت خودتون برا این سایتا بزارید تا 10سال دگ هم به هیجا نمیرسید!!!کلا چند سایت کلیکی پر سود هست که بهتون میگم
من میخوام چند روش بهتون بگم که خیلی راحت تو عرض 3الی4ماه به 0.1بیت کوین برسید اونم فقط یک ساعت در روز!!!(اونای هم که میگن  تو سایتای مختلف  تو عرض 1ماه به 1بیت کوین میرسید دروغ محضه!!!(از منی بپرس که چند سالی هست که تو این زمینه ها فعالیت دارم)این چیزهارو به افزاد تازه کار میگن که بهشون امید بدن که  ثبت نام کنند و اون افراد تازه کارو زیر مجموعه خودشون کنن!!! مگراینکه اونای که این ادعا رو دارن بالای60الی70تا  زیر مجموعه داشته باشن!!

قبل از شروع به معرفی سایت های رایگان 10 دلار رایگان هدیه ویژه Bitcoin7  برای شما عزیزان با ثبت نام در  سایت زیر

PIVOT

یک اپ اندرویدی هست که با نصب و عضویت درآن به شما بیت کوین میده (پیشنهاد میدم از دستش ندید !!!)
هر روز ۴ بیتکوین رو بین کاربران اپش تقسیم میکنه که شما هر چه پاور بیشتری داشته باشین بیتکوین بیشتری گیرتون میاد 
هر رفرال ۱۰۰۰۰ پاوره که خیلیه 

من برداشت زدم پس سریعا ثبت نام کنید ممکن محدود باشه

وارد لینک زیر بشید

نکته : حتما با گوشی همراه وارد بشید

https://www.pivot.one/app/invite_login?inviteCode=anuwtk

روی LOGIN IN WITH GOOGLE  کلیک کنید ادرس ایمیل تون بدید

و سپس نرم افزار دانلود کنید تا 10000 پاور را به شما بده

و سپس ان را به بیت کوین تبدیل کنیدو به حساب خودتان بریزید

تیم امنیتی هایجک کوین ,سایت ,1بیت کوین منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بهترین فیزیوتراپی در اصفهان گل سنگ 123 فیلم آهن آلات تجهیزات پارکینگ radmusic dostan know about every thing with me